Nejsme tady sami

01.07.2013 00:39

Místo, kde žijeme, nepatří jen nám lidem, ale i zvířatům, ptákům, rybám, motýlům, broukům a všelijakým breberkám.
Ale známe je vůbec?

Proto Místní knihovna ve Veletinách vyhlašuje

fotografickou soutěž

NEJSME TADY SAMI

Choďte s očima otevřenýma a foťte volně žijící živočichy, které uvidíte v naší obci nebo v jejím blízkém okolí. Smyslem soutěže není získat dokonalé fotografie, nýbrž poznat, kdo tu s námi žije,
a zdokumentovat přítomnost co nejvíce živočišných druhů.
Soutěž bude trvat celý rok a měsíc a jedny prázdniny navíc, tj.

od ČERVNA 2013 až do konce ZÁŘÍ 2014.

Fotografie posílejte průběžně na adresu knihovny spolu s údajem
o tom, kde a kdy jste je pořídili. Fotografie budou postupně uveřejňovány na stránkách knihovny. Příští rok na základě vašich příspěvků uspořádáme společné promítání
s odborným komentářem.

Vítězové budou tři: autor obsahově nejzajímavější fotografie, autor nejhezčí fotografie a autor nejpočetnějšího souboru fotografií s různými živočichy. V soutěži nás darováním cen podpořilo nakladatelství Radioservis, od kterého jeden z výherců získá CD Hlas pro tento den – Ptáci našich polí a luk, a vydavatelství Extra Publishing s ročním předplatným časopisu Příroda pro dalšího z výherců.

Své příspěvky posílejte sem: knihovna.veletiny@centrum.cz