PRŮZKUM SPOKOJENOSTI ČTENÁŘŮ - AKTUALIZOVÁNO

10.09.2015 14:56

Děkuji všem, kdo se zapojili do průzkumu spokojenosti čtenářů. Bohužel/bohudík jste celkem spokojeni, takže mnoho impulsů ke zlepšení služeb naší knihovny jsem nedostala. Omezené prostory a omezený výběr knih ae asi zatím moc zlepšit nedají, i když pokud jde o ten výběr, můžete jej ovlivňovat prostřednictvím tipů na nákup zde na našich webových stránkách.

Kdyby vás napadlo nějaké zlepšení služeb naší knihovny dodatečně, sdělte mi ho prosím i mimo anketu.

PS: K internetovým dotazníkům jsem se nedostala, ty se zpracovávají někde mimo mne. Ale ještě se budu po nich pídit.

Milí čtenáři,

najděte si prosím chvilenku a vyplňte krátkou anketu, která se týká Vaší spokojenosti s naší knihovnou. Anketa zde bude umístěna do 15. prosince 2015.